Labākā autoskola Latvijā – kur meklēt informāciju?

Latvijā atrast autoskolu ir ārkārtīgi vienkārši, jo tirgus ir plašs, skolas ir dažādas un cenu līmenis nav ļoti augsts un katrs var atrast sev piemērotāko. Neskatoties uz to, ir grūti izvēlēties. Tomēr aizvien vairāk un vairāk dzirdams par negodīgiem un melīgiem krāpnieciskiem gadījumiem, kas nonākuši pat Patērētāju tiesību aizsardzības centra redzeslokā. Lai parādītu reālo situāciju, kuras tad ir godīgas un negodīgas skolas, arī 2018. gadā tika veikts pētījums par Latvijas auto skolu nozari, kas atklāja daudzus interesantus faktus.

Labākā auto skola Latvijā ir Presto

Labākā autoskola ir atklāta un godīga pret savu klientu un jau otro gadu pēc kārtas par labāko ir atzīta auto skola Presto. 2018. gadā Presto būtiski palielinājis filiāļu skaitu, kas ļāvis kļūt par lielāko valstī un iedzīvotājiem reģionos ārpus Rīgas saņemt augstākās kvalitātes pakalpojumus. CSDD eksāmenu statistikas dati apstiprina nemainīgi augsto kvalitāti un gan teorētiskajā, gan praktiskajā ziņā, vienlaikus saglabājot salīdzinoši zemu pakalpojuma cenu.

Otra labākā auto skola ir DBS, kas savu pozīciju saglabājusi no 2017. gada. Tikpat nozīmīgs ir DBS paveiktais sociālajā nozarē, lai palīdzētu attīstīt drošu braukšanas vidi, piemēram, dalība sociālajā programmā ar Valsts policiju “Laiks atmest”. CSDD eksāmenu statistikas dati gan nav uzlabojušies, esot zem nozares vidējā līmeņa.

Pētnieciskā darba metodika un mērķis

Lai palīdzētu auto skolu nozarei attīstīties un vairāk līdzināties universitātei, šī pētnieciskā darba mērķis ir stiprināt un veicināt veselīgu konkurenci skolu vidū. Ņemot vērā mājaslapas lietotāju balsojumu un ļoti detalizētu mācību iestāžu komunikāciju interneta vidē, kā arī atsauksmes, tika izveidots Latvijas autoskolu top 5 un antitop 5, kas parāda, kuras ir uzticamākās skolas un no kurām drošāk būtu izvairīties.

Savukārt, AntiTOP 5 ir auto skolas, kas manipulē ar cenu un izmanto negodīgas aktivitātes un joprojām izmanto labi zināmos nosaukumus. Auto skolas, no kurām ieteicams uzmanīties ir Autoskola Gross, Autoskola Mustangs, Krustojumi Autoskola, Draugu Autoskola, Autoskola  Venta.

Neatkarīgs pētījums, kas palīdzēs

Tā kā autoskolas.com ir neatkarīgs pētījums, šo sagatavoto informāciju noteikti ir vērts ņemt vērā, lai ieekonomētu laiku, naudu un savu pacietību! Katrs topošais vadītājs, protams, ir tiesīgs izvēlēties sev piemērotāko skolu pēc saviem ieskatiem, taču padomus un ieteikums vienmēr vērts ņemt vērā. Lai veicas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *