Singapūras Satīns autoskola Presto atver jaunus izaicinājumus

Singapūras Satīns autoskola

Singapūras Satīns ir populāra hiphopa apvienība, kuras sastāvā ir vairāki jauni, uzņēmīgi, radoši puiši. Grupa debitēja 2015. gadā. Puišu miksteps tiek dēvēts par šokējoši skaistu un par vienu no izcilākajiem 2015.gada muzikālajiem projektiem. “Singapūras Satīna” menedžera Olafa vārdiem runājot, miksteps raksturo dziesminieku dzīves uzskatus un skarbo ikdienu, kā arī liek aizdomāties par dzīves vērtībām.

Grupa rada gan skarbu mūziku, kas izpaužas tādās dziesmās kā “Džons”, “Aijo Beness”, “Gucci Puķupodi”, gan trauslu un romantisku – “Nav vērts”, “Ryanir” un citas. Viņu miksteps ir atzīts par vienu no labākajiem 2015. gadā startējušajiem muzikālajiem projektiem.

Singapūras Satīns un Presto – jauns izaicinājums

Singapūras Satīna puiši pašlaik strādā pie jauna projekta. Viņi uzsākuši mācības autoskolā Presto, lai iegūtu B kategorijas autovadītāja apliecību. Ja ņem vērā radošu mākslinieku aizņemto un saspringto ikdienu, lieki piebilst, ka tas patiešām ir liels izaicinājums. Singapūras Satīns autoskola Presto sadarbībā ar jauniešiem YouTube izveidojuši apmācību seriālu ar uzdevumu – kā aizņemtam cilvēkam 90 dienās tikt pie autovadītāja apliecības.

Presto – ideāla autoskola darbīgiem motivētiem cilvēkiem

Autoskola Presto Latvijā darbojas jau kopš 2011.gada. Nepilnu desmit gadu laikā skola ir nostiprinājusi pozīcijas, atverot vairāk kā 20 filiāles pa visu Latviju. Šopavasar skola veiksmīgi darbību uzsākusi arī Liepājā.

Autoskola Presto stabili ir 1.vietā Rīgā braukšanas eksāmena rezultātos B kategorijai, Top pirmajā trijniekā CSDD eksāmenos teorijā Latvijas mērogā. Prasme 10 gados iekarot Latvijas mēroga tirgu liecina par kapacitāti, atbildību un resursu pietiekamību.

Noslēdz līgumu un izveido braukšanas nodarbību grafiku attālināti

Singapūras Satīna puišu ikdiena ir aizņemta ar jaunu dziesmu producēšanu, ikdienas mēģinājumiem, tādēļ viņiem ir svarīgi pēc iespējas taupīt savu laiku. Autoskola Presto piedāvā noslēgt līgumu un izveidot braukšanas nodarbību grafiku attālināti, apmaksāt visus izdevumus autoskolas mājaslapā. Līguma paraugs ir pieejams Presto mājaslapā. Lielākā daļa autoskolu nemaz nedod līgumu uz rokām, lai izpētītu un neuzdurtos t.s. “zemūdens akmeņiem”. Presto autoskola – tā ir produktīva sadarbība ar godīgiem un caurspīdīgiem noteikumiem.

Seko līdzi YouTube Singapūras Satīna piedzīvojumiem Presto autoskolā

Tiem, kuri jau sen vēlas nokārtot autovadītāja tiesības, bet nevar saņemties, dažādu apstākļu spiesti, ir vērts pasekot līdzi Singapūras Satīna puišu piedzīvojumiem autovadītāja tiesību iegūšanas procesā Youtube kanālā. Apmācības ir atspoguļotas vairākās sērijās – pārdzīvojumi, prasme pasmieties par savām neveiksmēm, izaugsme, motivācija, kuru veicina Presto instruktoru atbildīgā un profesionālā attieksme, kā arī labdabīga savstarpējā sacensība.

Evelīna Pārkere un Singapūras Satīns iesaistās kopīgā sacensībā

Arī Latvijas jauniešu iemīļotā vlogere Evelīna Pārkere ir uzsākusi apmācības Presto, lai iegūtu B kategorijas autovadītājas apliecību. Šarmantā uzņēmīgā meitene un hiphopa puiši ir izaicinājuši viens otru – ja pirmā tiesības iegūs Evelīna, Singapūras Satīns vienā no savām jaunajām dziesmām ierepos meitenes vārdu. Ja pirmie būs puiši, tad Evelīna uz veselu dienu nodos puišu rīcībā savu Instagram kontu, kuram ir aptuveni 107 tūkstoši sekotāju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *