Pārdod un pērk Volvo

Pārdod un pērk Volvo

Kā pārdot automašīnu un sludinājumu portālos, maksājot par reklāmu, nepalikt bez biksēm – tas bija jautājums, ar kuru saskāros pavisam nesen, kad palīdzēju mammai pārdot mūsu veco Volvo XC90. Mašīnai jau vairāk kā 10 gadu, man – sava mašīna, bet mammai jau tuvojas pensionēšanās vecums un negribējās vairs sēdēt pie stūres – tagad pa mierīgo, blakus man. Lai vai kā, manīju, ka populārākajos sludinājumu portālos nekādu atlaižu – maksa sākot no aptuveni 3 EUR.

Pameklēju dziļāk, uzdūros jaunam sludinājumu portālam dalder.lv, kurā atrodama Volvo sadaļa un turklāt – sludinājumu publicēt šeit var bez maksas. Kas vēl ir svarīgi – ja man, piemēram, būtu automašīnu pārdošanas bizness, portālā varētu reģistrēties ar uzņēmuma nosaukumu un man tiktu izveidota atsevišķa mājaslapa. Diezgan noderīgi – tad pārējie klienti ērti var iepazīties ar citu klientu atsauksmēm, vienlaikus redzēt pārējos manus sludinājumus un uzzināt par manu darbību.

Arī man kā privātpersonai tika izveidota atsevišķa lapa, kurā vienkopus var iepazīties ar citiem manis publicētajiem sludinājumiem, kā arī ievietot atsauksmes. Tas, manuprāt, ir ļoti noderīgi un neesmu manījusi, ka citos portālos būtu iebūvēts šāds rīks. Kaut ko pārdot sanāk laiku pa laikam un labi, ja sistēmā izveidota uzskaites sistēma, kas saglabā iepriekšējo vēsturi. Arī mani kā pircēju šajā portālā tas pasargā – ja atsauksmes sliktas, diez vai iegādāšu ko pie minētā tirgotāja. 

Šajā rakstā pastāstīšu gan par to, kā pēc pārbaudītām metodēm iespējams pārdot Volvo, nerēķinoties ar nekādiem izdevumiem par reklāmām un sludinājumiem. Tāpat arī iezīmēšu, kāpēc situācijā, ja pērk Volvo, izvēlēties no piedāvājuma tieši dalder.lv. Tā kā mani interesē jaunas iniciatīvas un iespēja ierastās darbības veikt izdevīgākā un ērtākā veidā kā parasti, šoreiz pastāstīšu par daudzsološo bezmaksas sludinājumu portālu, kas drīz varētu kļūt par vadošo Latvijā.

Pārdod Volvo – dalder.lv priekšrocības

Patiesībā jau iepriekš būtu vajadzējis pie pirmajām mana stāsta rindkopām apstāties un pajautāt – “Paga, nopietni?”. Tieši tā, nekādas pārklausīšanās – dalder.lv sludinājumus var iesniegt bez maksas. Turklāt bezmaksas reklāma pieejama pat uz veselu gadu. Citos portālos tas var izmaksāt vairākus desmitus euro, šeit – bez nekādiem liekiem izdevumiem.

Es kā pārdevēja nenoliedzami esmu ieinteresēta piedāvāt savu produktu pircējiem bez papildus tēriņiem, tādā veidā nesamazinot manu peļņu. Šajā gadījumā – iesniedzu sludinājumu Pārdod Volvo sadaļā un par reklāmas ievietošanu nesamaksāju neko. Meloju? Nē, nekādā gadījumā – tas tiešām ir noticis un kaut ko beidzot iespējams paveikt, arī nemaksājot par to bargas naudas. Galu galā – tāpat kā sludinājumu dēlis pieejams bez maksas pagastos, tā tam vajadzētu būt arī internetā.

Kā jau minēju, vēl viens pārsteiguma faktors ir pievienotā papildus vērtība, sludinājumu publicējot dalder.lv, un tā ir personīgās mājaslapas izveide. Arī par šo vajadzētu sajūsmināti sākt berzēt plaukstas, galu galā – cik gan nemaksā savas mājaslapas izveide? Šāda pieeja, pēc manām domām, ir unikāla sludinājumu pasaulē. Pateicoties tam, ikviens privātais pārdevējs vai uzņēmums var piedāvāt savu Volvo ar uzticamības garantu.

Profesionāli izstrādātajā mājaslapas iedaļā uzņēmumam ir pat iekļauta sadaļa “Par mani” – kā tas ierasti ir oficiālajās uzņēmuma mājas lapās. Tāpat arī ir vieta atsauksmēm – bez tam tieši atsauksmes ir tās, kas ilgtermiņā vairo klientu paļāvību. Jo vairāk atsauksmju – jo labāk. Tādā veidā uzņēmums iegūst atpazīstamību. Ja atsauksmes labas – tiek pievilināti nākamie pircēji. 

Tas, manuprāt, ir liels bonuss jaunajiem uzņēmējiem, kas nevar atļauties maksāt par savas mājaslapas uzturēšanu jeb tas izrādītos nesamērīgi attiecībā pret ienākumiem. Turklāt (teju aizmirsu) katrā mājaslapā vēl papildus pieejama funkcija ar pārdevēju sazināties uzreiz, caur tiešsaisti. Tādā veidā daudz ātrāk iespējams nodrošināt komunikāciju ar potenciālo pircēju. Ja interese ir, klients uzraksta, savukārt uzņēmums – uzreiz var atbildēt. Tā pārdošanas process norit raitāk.

Ja arī tu pārdod Volvo, iesaku izveidot papildus sludinājuma tekstam arī video reklāmu, kā tas, piemēram, izdarīts šajā video. Vizuāls un audiāls materiāls ir daudz labāka reklāma, jo potenciālajam pircējam uzreiz var uzskatāmāk parādīt, kā izskatās konkrētais auto modelis. 

Pērk Volvo – dalder.lv

Tā kā ieguvumus no pārdevēja puses varēju piedzīvot pati uz savas ādas, tad, protams, izvietojot sludinājumu, domāju arī par to, kā to redz potenciālais pircējs. Kā secināju, arī no iegādes viedokļa raugoties, ir ļoti parocīgi un ērti, ja uzreiz var noskaidrot, no kā tad īsti izvēlētais auto tiks iegādāts – ja tā esmu es, privātpersona, tad var redzēt manu vārdu un uzvārdu, uzskatāmi norādīta kontaktinformācija. Uzņēmumam arī ir sadaļa “Par Mani” – tas uzreiz vieš uzticību un sapratni.

Vēl viens būtisks pluss pircējam ir smalkā filtrēšanas sistēma. Citos sludinājumu portālos, manuprāt, tik vienkārši vis nevar atrast interesējošo automašīnu tuvākajā rādiusā – šeit izdalīti, manuprāt, visi Latvijas novadi. Tā ka uzreiz meklēšanu var uzsākt kādā konkrētā reģionā. Galu galā atrast kāroto Volvo Latgalē, ja dzīvo Ventspilī, nav tas labākais piedāvājums. Tāpēc labi, ja uzreiz, piemēram, var izfiltrēt sludinājumu rezultātus Ventspils novadā.

Kā jau minēju, arī ērta funkcija ir iespēja uzreiz tiešsaistē aizsūtīt ziņu pārdevējam – pateicoties tam, var tūlītēji sazināties un sākt virzīt iespējamo auto apskati. Tā auto meklēšana noteikti ir vieglāka. Ja portālā atrasti vairāki sludinājumi, kas piesaistījuši uzmanību, nav uzreiz jāgriež numurs vienam pārdevējam pēc otra, vienkārši var sazināties ar visiem interesējošo auto modeļu pārdevējiem un noskaidrot vajadzīgo informāciju mājaslapā. 

Pērk un pārdod Volvo – par gaišāku sludinājumu portālu nākotni

Noslēgt rakstu vēlos ar vienkāršo atziņu, ka dalder.lv ir pārdevējiem un pircējiem draudzīgākais reklāmu portāls – tieši izmaksu ziņā pretimnākošā attieksme, manuprāt, ir tas trumpis, kas to padara par daudz pievilcīgāku reklāmu platformu jaunajiem lietotājiem. Ja arvien vairāk cilvēku izvēlētos gan publicēt, gan meklēt sludinājumus tieši dalder.lv, tad ieguvēji būtu mēs paši – gan mazie uzņēmumi, gan privātpersonas. 

Ja pārdod vai pērk Volvo, sludinājumu var iesniegt vai meklēt portālā dalder.lv. Mainot sludinājumu portālu lietošanas paradumus un izvēloties izdevīgāko variantu, kopā varam izraisīt rezonansi sabiedrībā – esmu par bezmaksas reklāmu nākotni Latvijā!  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *