Presto Autoskola – plašākais skolu tīkls Latvijā!

Ja jāizvēlas kāda no 200 autoskolām Latvijā – noteikti jāapsver iespēja par autoskolu Nr.1 Latvijā pēc pieejamības jeb filiāļu skaita. Kas to raksturo? Tā viennozīmīgi ir kvalitāte, attieksme un jauninājumi tehnoloģiskajos risinājumos. Presto Autoskola ir autoskolu nozares celmlauzis, kas turas pretī daudzu citu autoskolu agresīvajām un krāpnieciskajām mārketinga aktivitātēm, neapstājoties pie sasniegtā un sasniedzot aizvien jaunas uzvaras. Pašlaik mācību iestāde ir 5. lielākā Latvijā un pieejama jau 14 dažādās Latvijas pilsētās un Rīgā vien ir jau 14 filiāles. Ko tas nozīmē topošajam auto vadītājam? Mācības tuvāk mājām un ieekonomēts laiks ceļā. Lielākais jaunums – Presto Autoskola tagad arī Imantā, Ķekavā, Ikšķilē!

Atslēgas vārdi – inovācijas un kvalitāte

Autoskola Ikšķilē ir viena no 3 jaunajām filiālēm, kas palīdzēs piepildīt Presto Autoskolas sapni par drošāku sabiedrību. Autoskolā domā par topošo vadītāju ērtību un tehnoloģisko izaugsmi, ieguldot līdzekļus attīstībā, piedāvājot modernāko autoskolas mājas lapu Latvijā, kas ievērojami atvieglo mācību procesu. Presto Autoskola ir pirmā visā Eiropā, kas klientiem piedāvā noslēgt distances līgumu vien 3 minūšu laikā. Tas nozīmē, ka nav jātērē laiks un līdzekļi, lai nokļūtu autoskolā līguma noslēgšanai uz vietas!

Arī braukšanas praktiskajām nodarbībām var pieteikties mājas lapā, ietaupot savu laiku, jo tiešsaistes kalendārā iespējams izvēlēties pieejamos instruktorus sev vēlamajā dienā un laikā, arī brīvdienās. Tāpat online iespējams samaksāt par braukšanas nodarbībām, medicīnisko komisiju un citiem pakalpojumiem jebkurā no filiālēm. Autoskola Imantā, kas arī ir jauns rajons topošajiem vadītājiem, protams, arī piedāvā visus digitālos jauninājumus, kas atvieglos ikdienu, lai ik reizi nav jādodas uz Rīgas centru.

Trešā jaunā filiāle ir autoskola Ķekavā, kas vietējiem ļaus izmantot visas lieliskās Presto Autoskolas priekšrocības:

  • Skaidri un topošajam vadītājam saprotami līguma nosacījumi;
  • Mājas lapā ikvienam interesentam pieejams ērts izmaksu kalkulators, kas ļauj precīzi apjaust potenciālās mācību izmaksas;
  • 100% kvalitātes garantija – pamatotas sūdzības gadījumā tiek atgriezta nauda;
  • Mūsdienīga mājas lapa un risinājumi;
  • Iespēja braukt ar vairākiem instruktoriem – arī citu autoskolu kursantiem un jau esošajiem šoferiem, kas vēlas atsvaidzināt zināšanas un iegūt pieredzi aktīvajā ceļu satiksmē, piemēram, pensionāriem vai šoferiem, kas ikdienā dzīvo ārpus Rīgas;
  • Presto Autoskola sagatavo auto ekspertus, kas auto vada droši, izglītojot un mājas lapā piedāvājot noderīgu saturu jau vadītāja apliecību ieguvušajiem.

Augstākā kaluma profesionāļi ar individuālu pieeju

Iepriekš minēto apliecina fakts, ka mācību iestāde ir nr. 1 autoskola pēc diviem kritērijiem: pēc neatkarīgā autoskolu topa autoskolas.com, kā arī pēc CSDD eksāmenu statistikas rādītājiem. Šīs autoskolas instruktori var iemācīt braukt ikvienam, tāpēc baidīties par savām braukšanas prasmēm nevajag. Pārliecību par skolas instruktoriem var iegūt mājas lapā, lasot atsauksmes, apskatot CSDD reitingus, arī satiekoties klātienē.

Protams, mācību laikā ļoti nozīmīga ir emocionālā saskaņa, tāpēc kursants netiek ierobežots savā izvēles brīvībā, un vienmēr var izvēlēties citu instruktoru. Mācības pie dažādiem instruktoriem ir pat vēlamas, jo gan mašīnu, gan instruktoru maiņa pozitīvi ietekmē apmācības – kursantam tiek sniegtas visaptverošākas zināšanas par piedalīšanos aktīvajā satiksmē, kas vienlaikus samazina apmācību ilgumu. Arī šī ir būtiska atšķirība no citām mācību iestādēm, kas dažādi mēģina kursantu piesaistīt sev vai vienam skolas instruktoram. Presto Autoskolas instruktori un pasniedzēji mācību procesu spēj padarīt aizraujošu, dinamisku un maksimāli efektīvu.

Zvani un piesakies!

Tā kā Presto Autoskola tagad arī Imantā, Ķekavā un Ikšķilē, lai iegūtu ne tikai vadītāja apliecību, bet arī neatsveramu pieredzi, atliek vien piezvanīt 27748988, vai uzrakstīt e-pastu info@presto.lv. Augstas kvalifikācijas instruktors Reinis Bekkers saka: “Par skolotāju nekļūst, par skolotāju piedzimst. Protams, jābūt arī mierīgam un nosvērtam, ar lielu pacietību. Jāsaprot, ka cilvēki var nemācēt, nesaprast, un viņiem var nesanākt, un ar to ir jātiek galā, jāsameklē risinājums. Katrs cilvēks ir individuāls, un katram jābūt individuālai pieejai.” Presto Autoskola nodrošina ne tikai individuālu pieeju – bet arī neaizmirstamu pieredzi! Piesakies!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *