Evelīna Pārkere autoskola – viņa izvēlas Presto!

Autoskola Presto izceļas ar inovatīviem un mūsdienīgiem digitālajiem risinājumiem pat pasaules līmenī. Izaugsme no vienkāršās pieraksta sistēmas kladītē uz e-pieraksta sistēmu ir ideāla gan kursantiem, gan instruktoriem – caur savu Presto profilu instruktors redz, kuros laikos pie ir pierakstījušies braucēji. Kursantiem ir iespēja attālināti noslēgt līgumu un samaksāt par braukšanas nodarbībām tiešsaistē, sacensties ar citiem teorijas jautājumu nokārtošanā u.c.

Tāpat iestādes vadība izprot to, ka ar autoskolas pabeigšanu un tiesību iegūšanu nekas neapstājas, jo mājas lapā presto.lv turpina izglītot un sniegt padomus, kā arī padziļinātu informāciju bloga veidā par transportlīdzekļu vadīšanu, jaunāko informāciju un CSDD aktualitātēm, kā arī veido dažādus interesantus projektus, kas parāda radošo un moderno domāšanu. Pašlaik Presto aktuāla grupas “Singapūras satīns” un vlogeres Evelīnas Pārkeres sacensība par vadītāja apliecības iegūšanu 90 dienu laikā. Tas ir azartisks, interesants un nebijis projekts visā autoskolu nozarē.

Kas ir Evelīna Pārkere un “Singapūras satīns”?

Evelīna Pārkere autoskola Presto mācās vadīt auto. Viņa ir jauna un interesanta meitene, kas savu mērķtiecību pierādījusi jau kopš pusaudžu gadiem. Dzimusi 2000. gadā, ir gan aktrise, gan video blogere. Plašāku atpazīstamību guva ar savu Youtube kanālu “Makeuparevelinu”, ko izveidoja 13 gadu vecumā. Pašlaik viņas Instagram kontam seko vairāk nekā 107 tūkstoši cilvēku.

 “Singapūras satīns” ir puišu grupa, kas gana atklāti un neformāli repo par aktuālām tēmām un paši atzīmē, ka viņu stils ir “super reps, mūsdienu rokenrols un prikolreps” un izpilda tādas dziesmas kā “Gucci puķupodi”, “San Andrejsala” vai “Tinder kuces”. Viņi četratā kopā dodas uz Presto, apgūst teoriju, braukšanas nodarbības un interesantā, neformālā veidā stāsta par mācību procesu.

Izaicinājums – vai 90 dienās var iegūt vadītāja apliecību!?

 “Singapūras satīns” izaicina Evelīnu Pārkeri nokārtot tiesības līdz Positivus festivālam. Evelīna pati skaļi izteica apgalvojumu, ka ja līdz Positivus festivālam neiegūs vadītāja apliecību un neiegādāsies mašīnu, tad uz festivālu nebrauks vispār; ja viņa zaudēs puišiem, viņa tiem iedos savu Instagram kontu lietošanai uz vienu dienu. Savukārt, ja pirmā tiesības iegūs Evelīna Pārkere, tad “Singapūras satīns” solās ierepot viņas vārdu kādā dziesmā. Sekojot līdzi video Presto Youtube kanālā vai Facebook kontā, iespējams redzēt procesa norisi.

Evelīna video klipos stāsta par savu līdzšinējo pieredzi, bailēm un nedrošības sajūtu, ko palīdz pārvarēt lieliskie Presto instruktori un pasniedzēji. Tieši tas arī ir iemesls, kāpēc Evelīna izvēlējās tieši Presto!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *