CSDD e pakalpojumi internetā

CSDD e pakalpojumi ļauj internetā bez maksas iegūt dažādus datus, kas saistīti ar autovadītāja dokumentiem un īpašumā esošajiem transporta līdzekļiem, atliek tikai reģistrēties e-CSDD virtuālajā birojā un ikvienam būs pieeja aktuālajai informācijai. E pakalpojumi ir pieejami jebkurā laikā, nodrošinot klientiem iespējas internetā veikt virkni darbību, saņemt informāciju un atgādinājumus.

E pakalpojumu virtuālais birojs sniedz noderīgu informāciju un virkni dažādu iespēju

CSDD e pakalpojumi pieejami kopš 2009. gada un šajā interneta vietnē ir iespēja reģistrēties bez maksas. Lai piereģistrētos CSDD e pakalpojumiem, nepieciešams zināt vadītāja apliecības vai pases numuru. Reģistrētie lietotāji bezmaksas var uzzināt informāciju par sevi, saviem transportlīdzekļiem, apskates datu derīguma termiņiem, nodokļu atlaidēm, pieteikties autovadītāja eksāmenam, reģistrēt velosipēdu un veikt citas darbības.

CSDD e pakalpojumi piedāvā vairākas informatīvās sadaļas:

  • Transportlīdzekļa dati – iespēja iegūt visu aktuālo informāciju saistībā ar saviem transportlīdzekļiem;
  • Vadītāja apliecības dati – iespēja aplūkot informāciju visu aktuālo informāciju par vadītāja apliecību;
  • Maksājumi – iespēja apmaksāt CSDD pakalpojumus un nodevas ar elektronisko maksājumu karti;
  • Atgādinājumi – atgādinājumi par vadītāja dokumentiem, tehniskajām apskatēm, OCTA termiņa beigām u.c.;
  • Vienas dienas atļauja – iespēja noformēt vienas dienas atļauju piedalīties ceļu satiksmē;
  • Pārkāpumu uzskaites punkti – informācija par personas pārkāpumu uzskaites punktiem;
  • Reģistrācijas datu maiņa – iespēja izmainīt reģistrācijas datus (e-pastu, parole u.c.);
  • Atļauja ārvalstīs reģistrēta transportlīdzekļa izmantošanai u.c.

Papildus pastāv iespēja tiešsaistē reģistrēt liegumu savam transportlīdzeklim. Šis pakalpojums kā fiziskām, tā arī juridiskām personām nodrošina papildus iespējas pasargāt sevi no nepatīkamiem pārsteigumiem gadījumos, kad personas īpašumā reģistrētais transportlīdzeklis apzināti vai neapzināti nonācis citas personas rīcībā.

Izmantojot e – pakalpojumus iespējams veikt arī svarīgus maksājumus

Īpaši ērti ir tas, ka iespējams arī veikt maksājumus turpat internetā, kas nozīmē, ka tiek ietaupīts arī laiks, jo maksājumi CSDD kasē nav jāveic klātienē. Tāpat iespējams saņemt informāciju, kur iespējams saņemt CSDD pakalpojumus, kādi dokumenti ir vajadzīgi u.tml.

Vadītāji var neuztraukties par aizmirstiem maksājumiem vai, piem., tehniskās apskates un medicīniskās izziņas beigu termiņu. CSDD e pakalpojumi nodrošina ar visu svarīgo informāciju un vadītājam atliek tikai pieteikties, lai viņam elektroniski tiek atgādināts par jebkura termiņa beigu datumu vai, piem., par to, kā mainās soda punkti. Vārdu sakot, vadītājs var būt lietas kursā pat visu.

One Reply to “CSDD e pakalpojumi internetā”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *