Autoskola Presto

Rīgā, Lielvārdē un Cēsīs jau kādu laiku darbojas autoskola/motoskola Presto, kas apvieno Latvijas labākos autoskolu pasniedzējus un instruktorus, kuri lieliski iemāca teoriju un atbildību pret pašu braucamo. Presto solījumi sakrīt ar darbību, jo tiek piedāvātas labākās cenas un kvalitāte, ko apstiprina arī jau bijušie skolas audzēkņi, sakot, ka šī ir labākā vieta, kur iegūt autovadītāja apliecību. Turklāt pašlaik, piesakies kursiem internetā, saņem 10% atlaidi, bet visiem studentiem un skolēniem, 50% atlaide B kategorijas apmācībai!

Presto nodrošina mūsdienīgs apmācību procesu

Autoskolā iespējams iegūt vadītāja apliecību un profesionālo zināšanu iegūšanu kategorijās: A, A1, A2, B, BE, C, C1, CE, D, D1, DE un Kods 95 (sertifikāts par prof.zināšanām). Apmācības programmā ir viss, lai Tu ar pārliecību apgūtu transportlīdzekļa vadīšanu. Intensīvs mācību process iemāca, ne tikai iemāca vadīt automašīnu, bet daudzas praktiskas lietas klāt drošai, ekonomiskai braukšanai, kas Tevi lieti noderēs vadot transportlīdzekli!

Galvenās autoskolas/motoskolas Presto priekšrocības:

  • Pakalpojuma cena bez slēptām izmaksās;
  • Uz rezultātu vērsta apmācību programma;
  • Modernas mācību telpas;
  • Pēc iespējas īsāks mācību laiks;
  • Individuāla pieeja katram kursantam atbilstoši viņa sākotnējām zināšanām;
  • Nav skolas braukšanas eksāmenu.

Presto ir mūsdienīga autoskola, kura seko līdzi jaunākajām prasībām un vadošu ārvalstu skolu pieredzei. Modernas telpas rada labu mācību atmosfēru, kas kopā ar zinošiem, saprotošiem un ar humora izjūtu apveltītiem pasniedzējiem, nodrošina audzēkņiem ātru un vieglu teorijas apgūšanu, nevis jautājumu iekalšanu no galvas.

Iegūsti vadītāja apliecību maksimāli ātri!

Autoskola Presto ļauj audzēkņiem maksimāli ātri iegūt autovadītāja apliecību. Ir skaidri redzams, ka skola rūpējas par labu tēla veidošanu, jo mācību procesa laikā neveido mākslīgus šķēršļus, lai tikai iegūtu papildus peļņu. Turklāt, kursantu skaits mācību grupās ir minimāls, tāpēc katram tiek nodrošināta individuāla attieksme, kas tikai paātrina mācību procesu.

Pasniedzēji un instruktori pielāgojas katra kursanta sākotnējām zināšanām, tādējādi nodrošinot tik rezultatīvu kursantu apmācību, ka autoskola Presto neliek veikt skolas braukšanas eksāmenu! Instruktori profesionāli apmāca kursantus, līdz ar to nav nepieciešamības lieki, peļņas nolūkos pārbaudīt un aizkavēt klientu, kas ļauj saņemt autovadītāja apliecību vēl ātrāk!

Pārbaudi savas zināšanas un iegūsti balvas

Pat, ja neesi skolas audzēknis, Presto mājaslapā vari iemācīties vari pārbaudīt, cik labi Tev ir zinām ceļu satiksmes noteikumi, veicot interaktīvu skolas teorijas eksāmenu vai CSDD teorijas eksāmenu.

  • Autoskolas tests palīdzēs labāk sagatavoties CSDD eksāmenam vai vienkārši uzlabot jau esošās zināšanas ceļu satiksmes noteikumos.
  • Turpretī CSDD teorijas eksāmens ir veidots atbilstoši jaunākajiem pārbaudes materiāliem un ir maksimāli pielīdzināts reālajam eksāmenam.

Autoskola katru testu veido atbilstoši jaunākajiem CSN noteikumiem. Ja esi ieinteresēts, noteikti dodies uz Presto mājaslapu, uzzini vairāk par pašu autoskolu/motoskolu un veic testus, jo starp tiem, kas uzstāda labākos rezultātus, katru mēnesi tiek izlozētas dažādas balvas!

Ja Tu vēl neesi autovadītājs, tad ir vērts apsvērt iespēju iegūt apliecību pie Presto. Pašu autoskolu var raksturot divos vārdos – mērķtiecība un ātrums! Tu ne vien iegūsti autovadītāja apliecību, bet arī kļūsti par pārliecinātu transportlīdzekļa vadītāju, iemācīsies lietas, kuras varēsi pielietot, dažādās situācijās, jau pēc vadītāja apliecības iegūšanas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *